Festivitatea de Absolvire, Promoția 2024 Brăila

Ceremonia de absolvire a Facultății de Management Marketing în Afaceri Economice din Brăila a fost un moment plin de emoție, bucurie, bună dispoziție din partea tuturor celor prezenți: absolvenți, părinți, invitați, profesori.

Adresăm felicitări absolvenților, șefilor de promoție ai programelor de studii licență și masterat și le mulțumim pentru mesajele transmise.

Ne-au fost alături și de această dată și le adresăm mulțumiri invitaților noștri: Loredana Badiu – Subprefect al județului Brăila, Marian – Viorel Dragomir – Primar al Municipiului Brăila, Didi Cristea – Manager General, Spitalul Clinic de Urgență Brăila, Viorica Toader – antreprenor, și în calitatea lor de absolvenți ai facultății brăilene.

Cursul festiv a marcat un moment de final, dar în același timp și un nou început pentru proaspeții absolvenți, când cele acumulate în anii de studenție sunt puse în practică.

FELICITĂRI PROMOȚIA 2024!