A 30-a ediție a Galei Excelenței în Afaceri la Brăila

Camera de Comerţ, Industrie şi Agricultură Brăila a organizat cea de-a 30-a ediție a Galei Excelenței în Afaceri, eveniment important devenit tradiție pentru mediul de afaceri brăilean.

Galeia Excelenței în Afaceri reunește la fiecare ediție reprezentanți de marcă ai antreprenoriatului din județul Brăila, acestora fiindu-le oferite premii speciale și trofee pentru realizări de excepție în diferite domenii de activitate.

În acest an, la Secțiunea Educație, Diploma de excelență a fost oferită doamnei conf. univ. dr. Camelia Vechiu, decan al Facultății de Management Marketing în Afaceri Economice Brăila din cadrul Universității „Constantin Brâncoveanu” Pitești, în semn de recunoaștere a contribuției aduse la consolidarea învățământului superior brăilean.