Pregătiri de Paște alături de Școala Generală Șuici

În data de 26 aprilie 2024, ne-am întâlnit cu minunații copii de la Scoala Generală Șuici.
Ne-am dorit să le facem o surpriză în prag de sărbători si i-am găsit confecționând decorațiuni de Paște. Felicitări doamnei director Daniela Hirică pentru implicarea și susținerea de care dă dovadă în activitatea sa.

Inițiativei Universitătii Constantin Brâncoveanu s-a alăturat Conaf Arges. Mulțumim Andreia Dumitrică, Doina Gentea, Georgiana Prodescu si Elena Neagu și tuturor pritenilor care ne-au ajutat cu donații de hainuțe. Multumim sponsorilor nostri cu suflet mare: fam Ambrozie (Româncuța panificație), Kostas Mitzalis (Golden Foods), DRIM Daniel, Clinica Victoria, Ramona Gentarau (Cost Contab Servicii Profesional SRL), Elena Neagu (Wall Deco).